BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ViK pirmasis Lietuvoje išleido mob. programėlę iPhone savininkams

Atlikėjas ir muzikos kūrėjas, buvęs grupės GRINGO narys - ViK (31), pirmasis iš Lietuvos atlikėjų išleido mobiliąją programėlę, skirtą savo dainoms transliuoti klausytojams telefonu.

Tiesa, kol kas mob. programėle gali naudotis tik iPhone išmaniųjų telefonų savininkai, nemokamai parsisiuntę iš Apple mob. programėlių krautuvės “App Store”.

“Kartu su geru draugu Maksimu Kostakovu (MAK Software), iš dalies, pristatome ateities tendenciją Lietuvos muzikos rinkai, kuri, bet kuriuo atveju, jau ne už ilgo taps savaime suprantamu dalyku. Mūsų šaliai tai, kol kas, yra naujovė, kuri, mano manymu, vis labiau skatins klausytojus keisti muzikos klausymo įpročius ir, kartu, leis klausytis konkretaus mėgstamo atlikėjo ir sekti jo naujienas internete daug paprasčiau.” - kalbėjo muzikantas.

Šiuo metu yra išleista pati pirmoji programėlės „ViK” versija parsisiuntimui iš vis pasaulio, kuri, pasak atlikėjo, dar nėra visiškai išbaigta ir išdirbta. Dizaino ir funkcine prasme ji bus toliau tobulinama ir ateityje planuojama ją išleisti ir Android vartotojams.

„Vienas šio technologinio produkto tikslų yra skatinti muzikos kūrėjų rinką tapti labiau „mobilia”, kad kuriamas menas pasiektų kuo daugiau potencialių klausytojų visame pasaulyje” - atviravo Viktoras, labiau, šiuo atveju, save pristatantis projekto vadovu.

Programėlėje esančios įvairios skiltys leis plačiau susipažinti su pačiu atlikėju ir jo kūryba, o atsirandantys telefono ekrane pranešimai leis greitai sužinoti apie naujai išleistas dainas, taip pat naujienas, susijusias su atlikėjo veikla, sužinoti apie planuojamus koncertus, pamatyti vaizdo klipus, nuotraukas ir t.t.

„Viskas vienoje vietoje ir, svarbiausia, čia pat - tavo telefone. Nereikia papildomai atidarinėti YouTube ar SoundCloud, naršyti atlikėjo tinklalapyje, ieškoti Google ar Facebook‘e. Tai tikrai labai patogu.” - kalbėjo Viktoras.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą